Feedback

Skontaktuj się z nami.

Axir Marek Galiczak
Halifax Court UNIT 14, Newark NG24 3JP
Mobile: 00447724201364

Usługi firmy Axir w Polsce wykonuje firma Agro-Test Marek Galiczak.
ul. Grzybowska 43, 00-855 Warszawa

email: biuro@axir.pl
tel: 884 886 233
Wyjślij zapytanie
Feedback
Skip to content →

Ogólnopolska Agencja Hostess Axir | Kim jesteśmy?

Ogólnopolska Agencja Hostess Axir to przede wszystkim zgrany zespół. Hostessy i hości w całej Polsce dbają o powodzenie Państwa akcji promocyjnych, eventów czy konferencji. Pora, abyście dowiedzieli się czegoś więcej o nas!

Agencja Hostess Axir

Zacznijmy od tego, czym  zajmuje się agencja hostess? Naszym zadaniem jest obsługa targów, akcji promocyjnych, eventów, konferencji i wszelkiego typu wydarzeń przez hostessy oraz hostów w całej Polsce. Sprawiamy, że każda impreza zyskuje niepowtarzalny charakter a Państwo pewność i spokój, że zadanie zostanie wykonane z najwyższą starannością.

Szybki kontakt z nami: KONTAKT 

W naszej ofercie posiadamy wykwalifikowaną, doświadczoną i przede wszystkim pracowitą załogę w której skład wchodzą:

  • Hostessy i Hości
  • Modelki i Modele
  • Animatorzy i Animatorki
  • Hostessy na targi
  • Promotorki i promotorzy
  • Hostessy na akcje promocyjne
  • Konferansjerów
  • Statyści i Statystki

Hostessy i Hości

Hości i hostessy do wynajęcia w agencji Axir to pełne profesjonalizmu i pasji osoby pomagające w obsłudze eventów, stoisk firmowych czy targów. Hostessy i hości działają w miastach takich jak Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Katowice i wielu innych większych i mniejszych miejscowościach. Żadna akcja marketingowo- promocyjna nie może obyć się bez pełnych wdzięku hostess i pełnych elegancji hostów. Pomagamy w obsłudze szatni, punktów rejestracji czy recepcjach.

Rozdawanie ulotek, akcja promocyjna Warszawa

Modelki i Modele

Modelki i modele w agencji Axir to klucz do sukcesu Państwa kampanii reklamowych. Szerokie spektrum twarzy które posiadamy w naszej bazie min. Modelki o egzotycznej urodzie, modeli sportowych czy modelki bielizny sprawi, że bilbordy w Warszawie, Poznaniu i innych dużych miastach w Polsce zapadną w pamięci klientów na bardzo długo!

Agencja Hostess
Alicja Ruchała

Animatorzy i Animatorki

Niekonwencjonalne sposoby przeprowadzania akcji promocyjnych wymagają komunikatywnych i pomysłowych animatorów oraz animatorek! Program animacji dostosowywany jest min. do wieku uczestników czy charakteru imprezy. Działamy na terenie całej Polski, a nawet poza granicami kraju. Animatorzy z Agencja hostess Axir sprawią, że każdy event będzie pełny zabawy i radości!

Konferansjerzy

Profesjonalne prowadzenie gali to klucz do jej sukcesu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przeprowadziliśmy rekrutację wśród najlepszych konferansjerów i prezenterów w Polsce dzięki czemu stworzyliśmy profesjonalny team konferansjerski. Prowadząc eventy oraz gale zdobywali doświadczenie dzięki któremu każda sytuacja kryzysowa zostaje rozwiązana zanim się pojawi!

Statyści i Statystki

Zapewniamy statystów i statystki na plany teledysków, zapewnienia „sztucznego tłumu”, plany zdjęciowe. Na swoim koncie mamy współprace przy teledyskach największych gwiazd w Polsce oraz off’owych artystów.

 

Ogólnopolska Agencja Hostess Axir to przede wszystkim działania

Profesjonalizm połączony z urodą i doświadczeniem naszej załogi sprawi, że Państwa stoisko na branżowych targach będzie tętniło życiem a akcja promocyjna zbuduje pozytywne wrażenie w świadomości potencjalnych klientów.

Na sukces naszej agencji pracują tysiące osób figurujące w naszej bazie danych, wśród nich są hostessy, hości, modelki, modele, promotorzy, hostessy tłumaczki oraz konferansjerzy. Dzięki wnikliwym castingom stworzyliśmy zespół osób będących w stanie obsłużyć wydarzenia na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Posiadamy hostów i hostessy do wynajęcia w takich lokalizacjach, jak Warszawa, Łódź, Kraków, Poznań, Gdańsk, Sopot, Szczecin, Katowice, Lublin i wielu innych miastach i miejscowościach.

 

Agencja hostess Axir

Kontakt:

Rafał Pacholski

rafalpacholski@axir.pl

biuro@axir.pl

T. 884 886 233

 

 

 

Agencja hostess, Agencja hostess Warszawa, Agencja hostess Kraków, Agencja hostess Łódź, Agencja hostess, hostessy, hostessy Warszawa, hostessy Łódź, hostessy na targi, hostessy na konferencje

Autor: Rafał Pacholski

Jestem opiekunem klienta w Agencji Hostess Axir. Doświadczenie zdobywałem pracując jako host, supervisor oraz model. Dzięki muzycznemu wykształceniu wyszedłem poza ramy szablonowego myślenia i świetnie odnajduje się w tym, co robię.

Opublikowano w Porady