Feedback

Skontaktuj się z nami.

Axir Marek Galiczak
Halifax Court UNIT 14, Newark NG24 3JP
Mobile: 00447724201364

Usługi firmy Axir w Polsce wykonuje firma Agro-Test Marek Galiczak.
ul. Grzybowska 43, 00-855 Warszawa

email: biuro@axir.pl
tel: 884 886 233
Wyjślij zapytanie
Feedback
Skip to content →

Host Bodypaiting | Agencja Hostów Warszawa

Agencja Hostów Axir wspomogła działania marketingowe naszego klienta podczas akcji promocyjnej jednej z marek zegarków. W warszawskim centrum handlowym Arkadia odbyła się prezentacja najnowszych marek zegarków.

Agencja Hostów Axir wspomogła działania marketingowe naszego klienta podczas akcji promocyjnej jednej z marek zegarków. W warszawskim centrum handlowym Arkadia odbyła się prezentacja najnowszych marek zegarków.  Na ciele hosta zostało wykonane malowanie ciała- bodypaiting.

Zadaniem hosta było wsparcie akcji promocyjnej, wzbudzenie zainteresowania wśród odwiedzających centrum handlowe, pozostanie do zdjęć oraz zapraszanie klientów do odwiedzenia sklepu.

Od hosta wymagana była nienaganna prezencja, dobrze zbudowana sylwetka oraz odpowiedni wzrost. Samo zaangażowanie oraz uśmiech był wartością nadrzędną, która wzięta była jako pierwsza podczas dobierania odpowiedniej osoby do wykonywanej pracy.

 

Host na akcji promocyjnej to wizytówka klienta. Od jego uśmiechu, zaangażowania czy doświadczenia zależy wrażenie które stworzy a propos firmy dla której pracują. Tak jak w przypadku innych prac, cena za usługę niesie za sobą jakość dlatego większą część wyceny proponowanej przez naszą agencje stanowią pensje dla naszych pracowników.

PROWIZJA NASZEJ AGENCJI JEST NAJNIŻSZA NA RYNKU. 

Daje to Państwu gwarancję najwyższej jakości usługi. Wyznajemy zasadę, że dobrze wynagrodzony pracownik daje najlepsze rezultaty pracy a setki klientów i hostess z którymi współpracowaliśmy nie mogą się mylić.

Jeśli zastanawiają się Państwo, czy  host na akcji promocyjnej bądź hości są potrzebni, zachęcamy do przeczytania naszego poprzedniego artykułu:

Dlaczego warto skorzystać z hostess podczas targów

Jeśli poszukują Państwo hostess lub hostów zapraszamy do kontaktu! KONTAKT oraz na naszego facebooka: FACEBOOK
Rafał Pacholski- account Manager Agencji Hostess Axir

T. 884 886 233

@ rafalpacholski@axir.pl

Host na akcji promocyjnej, hości, hości na akcje promocyjne, host Warszawa, agencja hostów, agencja hostów Warszawa, host warszawa, host bodypaiting, bodypaiting warszawa

Jeśli poszukują Państwo hostów na akcji promocyjnej, otwarcia sklepów bądź eventy zapraszamy do kontaktu!
Rafał Pacholski

Account Manager

T. 884 886 233

Autor: Rafał Pacholski

Jestem opiekunem klienta w Agencji Hostess Axir. Doświadczenie zdobywałem pracując jako host, supervisor oraz model. Dzięki muzycznemu wykształceniu wyszedłem poza ramy szablonowego myślenia i świetnie odnajduje się w tym, co robię.

Opublikowano w Realizacje