Feedback

Skontaktuj się z nami.

Axir Marek Galiczak
Halifax Court UNIT 14, Newark NG24 3JP
Mobile: 00447724201364

Usługi firmy Axir w Polsce wykonuje firma Agro-Test Marek Galiczak.
ul. Grzybowska 43, 00-855 Warszawa

email: biuro@axir.pl
tel: 884 886 233
Wyjślij zapytanie
Feedback
Skip to content →

Fordanserki w Warszawie podczas koncertu

Nasze fordanserki w Warszawie wzięłu udział w koncercie organizowanym w centrum miasta. Ich energia, wdzięk oraz umiejętności taneczne rozkręciły imprezę i wprowadziły gości w świetne nastroje!

Fordanserki w Warszawie nie mają łatwego zadania. Kluby prześcigają się w pomysłach na zabawianie gości a one same wciąż poszukują nowych możliwości doszkalania swoich umiejętności. Takie właśnie są fordanserki Axir. Pewne siebie, roztańczone i z ogromnymi pokładami naturalnego wdzięku.

Głównym zadaniem, którego podejmują się fordanserki jest rozkręcanie imprez. Czym jest rozkręcanie imprez? To nic innego jak zapraszanie gości do zabawy. Często zdarza się, że biorąc udział w zabawie ludzie wstydzą się jako pierwsi wyjść na parkiet, wykonać spontanicznego krzyku czy skakać z rękoma do góry klaszcząc w rytm ulubionej piosenki.

Wtedy z pomocą przychodzą fordanserki. Przełamują „pierwsze lody” i ośmielają gości. Zatrudniane są fordanserki na koncerty, fordanserki na imprezy, fordanserki do klubu czy fordanserki na eventy. Wszędzie tam gdzie muzyka i dobra zabawa pojawiają się one.

Podczas tego zlecenia nasze hostessy fordanserki zobligowane były do rockowych stylizacji. Mocny make up, czerwone usta oraz podkreślone oczy to must have takiego looku. Buty na szpilce, dziurawe spodnie czy spódniczki to nieodłączny element każdej kobiety chcącej prezentować styl glam-rock! Nie możemy oczywiście zapomnieć o ramonesce czy „zadziornym t-shircie”. Jeśli poszukują Państwo fordanserek lub hostess na eventy, imprezy, koncerty czy inne okoliczności, zapraszamy do kontaktu! Posiadamy fordanserki w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi oraz innych miastach- działamy w całej Polsce!

 

PROWIZJA NASZEJ AGENCJI JEST NAJNIŻSZA NA RYNKU. 

Daje to Państwu gwarancję najwyższej jakości usługi. Wyznajemy zasadę, że dobrze wynagrodzony pracownik daje najlepsze rezultaty pracy a setki klientów i hostess z którymi współpracowaliśmy nie mogą się mylić.

Jeśli zastanawiają się Państwo, czy  host na akcji promocyjnej bądź hości są potrzebni, zachęcamy do przeczytania naszego poprzedniego artykułu:

Dlaczego warto skorzystać z hostess podczas targów

Jeśli poszukują Państwo hostess lub hostów zapraszamy do kontaktu! KONTAKT oraz na naszego facebooka: FACEBOOK
Rafał Pacholski- account Manager Agencji Hostess Warszawa Axir

T. 884 886 233

@ rafalpacholski@axir.pl

 

fordanserki Warszawa, fordanserki Kraków, fordanserki Łódź, fordanserki Poznań, agencja hostess, hostessy warszawa, hostessy łódź, hostessy poznań, hostessy kraków, hostessy trójmiasto, hostessy eventy, hostessy na targi

Autor: Rafał Pacholski

Jestem opiekunem klienta w Agencji Hostess Axir. Doświadczenie zdobywałem pracując jako host, supervisor oraz model. Dzięki muzycznemu wykształceniu wyszedłem poza ramy szablonowego myślenia i świetnie odnajduje się w tym, co robię.

Opublikowano w Porady