Feedback

Skontaktuj się z nami.

Axir Marek Galiczak
Halifax Court UNIT 14, Newark NG24 3JP
Mobile: 00447724201364

Usługi firmy Axir w Polsce wykonuje firma Agro-Test Marek Galiczak.
ul. Grzybowska 43, 00-855 Warszawa

email: biuro@axir.pl
tel: 884 886 233
Wyjślij zapytanie
Feedback
Skip to content →

Wsparcie sprzedaży w Warszawie

Akcja degustacyjna w Warszawie w sieci sklepów Makro była jednym z punktów na mapie ogólnopolskiego wsparcia sprzedaży produktów naszego klienta. Potrzebują Państwo hostessy na akcje degustacyjne? Nie musicie dłużej szukać!

Nasze hostessy na akcje degustacyjne w Warszawie zostały przeszkolone oraz zapoznane z briefem przesłanym przez klienta. Uzyskały między innymi informacje na temat składu produktu, jego jakości oraz unikalnych cechach które czynią go wyjątkowym. Te działania pozwoliły nam najlepiej przygotować hostessy do powierzonego zadania i dały gwarancję najwyższej jakości usługi. Akcja degustacyjna w Poznaniu z pewnością do takich należała!

hostessy na akcje degustacyjne
hostessy na akcje degustacyjne

Akcje degustacyjne to jeden ze sposobów wsparcia sprzedaży branży spożywczej. Goście sklepów, centrów handlowych czy przechodnie mogą zapoznać się z produktem- niekiedy jest to ich pierwszy kontakt z nim. Starannie przygotowane porcje, estetycznie poukładane na tacach bądź standach zachęcają do skosztowania.

hostessy na akcje degustacyjne
Hostessy na akcje degustacyjne

 

Prócz Warszawy , nasze hostessy pracowały w Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu oraz Poznaniu. Była to część ogólnopolskiej degustacji.

Agencja hostess Axir działa na terenie całej Polski. Doświadczone, profesjonalne i piękne hostessy sprawią, że każde wydarzenie stanie się wyjątkowe!

Zapraszamy do kontaktu:

http://axiragencja.pl/contact.html

Więcej szczegółów dotyczących akcji promocyjnych i degustacyjnych znajdą Państwo w innym naszym artykule:

Akcja degustacyjna we Wrocławiu, Akcja samplingowa Wrocław, Hostessy na degustacje, akcja promocyjna Wrocław, hostessy Wrocław, agencja hostess Wrocław, ogólnopolska agencja hostess, hostessy we Wrocławiu, akcja samplingowa we Wrocławiu, hostessy na akcje degustacyjne, Hostessy Kraków, Hostessy Wrocław, Hostessy Warszawa, Hostessy Łódź, Hostessy Poznań i wielu innych .

Autor: Rafał Pacholski

Jestem opiekunem klienta w Agencji Hostess Axir. Doświadczenie zdobywałem pracując jako host, supervisor oraz model. Dzięki muzycznemu wykształceniu wyszedłem poza ramy szablonowego myślenia i świetnie odnajduje się w tym, co robię.

Opublikowano w Realizacje