Feedback

Skontaktuj się z nami.

Axir Marek Galiczak
Halifax Court UNIT 14, Newark NG24 3JP
Mobile: 00447724201364

Usługi firmy Axir w Polsce wykonuje firma Agro-Test Marek Galiczak.
ul. Grzybowska 43, 00-855 Warszawa

email: biuro@axir.pl
tel: 884 886 233
Wyjślij zapytanie
Feedback
Skip to content →

Hostessy na targi MSPO

4-7 września w Kielcach odbyły się targi Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego. Nasza hostessa tłumaczka również wzięła w nich udział wykonując tłumaczenia dla klienta branży IT.  Poszukują Państwo hostessy na targi MSPO? Zapraszamy!

Targi MSPO w Kielcach to jedna z najbardziej prestiżowych wystaw dotyczących przemysłu obronnego. Jej ogólnoeuropejski zasięg zobowiązuje do osiągnięcia najwyższej jakości obsługi stoisk targowych. Najlepsze hostessy na targi MSPO tylko w Agencji hostess Axir!

Nasza hostessa tłumaczka z naszego oddziału Agencja Hostess Kielce wykonywała tłumaczenia w językach: rosyjskim, angielskim, polskim oraz ukraińskim. Dodatkowo rozdawała broszury reklamowe, dbała o wygląd stoiska, jego czystość oraz komfort odwiedzających klientów.

Targi MSPO
Targi MSPO

Jeśli wciąż zastanawiają się, czy hostessy na targi MSPO to dobra inwestycja, zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem „Dlaczego warto skorzystać z hostess podczas targów”:

Hostessy na targach to wizytówka klienta. Od ich uśmiechu, zaangażowania czy doświadczenia zależy wrażenie które stworzą a propos firmy dla której pracują. Tak jak w przypadku innych prac, cena za usługę niesie za sobą jakość dlatego większą część wyceny proponowanej przez naszą agencje stanowią pensje dla naszych pracowników.

PROWIZJA NASZEJ AGENCJI JEST NAJNIŻSZA NA RYNKU. 

Daje to Państwu gwarancję najwyższej jakości usługi. Wyznajemy zasadę, że dobrze wynagrodzony pracownik daje najlepsze rezultaty pracy a setki klientów i hostess z którymi współpracowaliśmy nie mogą się mylić.

Jeśli zastanawiają się Państwo, czy hostessy bądź hości na targach są potrzebni, zachęcamy do przeczytania naszego poprzedniego artykułu:

Dlaczego warto skorzystać z hostess podczas targów

KONTAKT oraz na naszego facebooka: FACEBOOK

 

Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnej Agencji Hostess w Kielcach zapraszamy do kontaktu!

Ogólnopolska Agencja Hostess Axir również w Kielcach posiada swój oddział!

KONTAKT

Rafał Pacholski

Account Manager Agencja Hostess Kielce Axir

T. 884 886 233

M. rafalpacholski@axir.pl

agencja hostess, agencja hostess Kielce, agencja hostess w Kielcach, Hostessy na targi, hostessy Kielce, hostessy na targi mspo, Targi MSPO, Hostessy Międzynarodowy Salon Przemysłu obronnego,  hostessy na targi mspo,

 

 

Autor: Rafał Pacholski

Jestem opiekunem klienta w Agencji Hostess Axir. Doświadczenie zdobywałem pracując jako host, supervisor oraz model. Dzięki muzycznemu wykształceniu wyszedłem poza ramy szablonowego myślenia i świetnie odnajduje się w tym, co robię.

Opublikowano w Realizacje