Feedback

Skontaktuj się z nami.

Axir Marek Galiczak
Halifax Court UNIT 14, Newark NG24 3JP
Mobile: 00447724201364

Usługi firmy Axir w Polsce wykonuje firma Agro-Test Marek Galiczak.
ul. Grzybowska 43, 00-855 Warszawa

email: biuro@axir.pl
tel: 884 886 233
Wyjślij zapytanie
Feedback
Skip to content →

Hostessy na targi Vape Expo

Targi Vape Expo są już za nami. Impreza przyciągająca tysiące odwiedzających z całego świata nie mogłaby odbyć się bez udziału pięknych hostess. Agencja hostess Axit zapewniła hostessy na targi. Zapraszamy do przeczytania relacji! 

 

Targi Vape Expo Poland to impreza przemysłu VAPE w Polsce. Prezentuje się na niej kilkudziesięciu wystawców z kilkunastu krajów, min. z Chin, Stanów Zjednoczonych, Białorusi, Holandii czy Francji. Ważne, aby podczas takich imprez hostessy potrafiły komunikować się nie tylko w języku polskim. Z pomocą przychodzą wtedy hostessy tłumaczki.

hostessy na targi
hostessy na targi

Podczas targów odbywających się w Międzynarodowym Centrum Targowym w Nadarzynie odpowiadaliśmy za merytoryczne przygotowanie hostess, dopasowanie ich strojów oraz przekazanie najistotniejszych informacji na temat marki zleceniodawcy. Przeprowadziliśmy również dodatkowy casting w celu wybrania najlepszych kandydatek do pracy przy stoisku: zależało nam na jak najlepszym poziomie znajomości języka angielskiego oraz wysokim wzroście. Nasze dwie hostessy dbały o wygląd stoiska, przekazywały informacje o asortymencie oraz uczestniczyły w rozmowach handlowych klienta wykonując bieżące tłumaczenia z języka polskiego na angielsku.

 

Jeśli poszukują Państwo doświadczone hostessy na targi w całym kraju, zapraszamy do kontaktu!
Agencja Hostess Axir -> KONTAKT

Zapewnialiśmy już hostessy na targi w: Targi Kielce, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Expo XXI Warszawa, MT Polska, Targi w Krakowie

W przypadku, kiedy wciąż zastanawiają się Państwo czy skorzystać z pomocy hostess, zapraszamy do lektury naszego poprzedniego artykułu: „Dlaczego warto skorzystać z hostess podczas targów”

Dlaczego warto skorzystać z hostess podczas targów

Hostessy na Targi, hostessy na targi Vape Expo, hostessy, Agencja hostess, agencja hostess Poznań, hostessy na targi Poznań, tarig Poznań, Targi Warszawa, Targi Kielce, Targi MSPO, Targi Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego

Autor: Rafał Pacholski

Jestem opiekunem klienta w Agencji Hostess Axir. Doświadczenie zdobywałem pracując jako host, supervisor oraz model. Dzięki muzycznemu wykształceniu wyszedłem poza ramy szablonowego myślenia i świetnie odnajduje się w tym, co robię.

Opublikowano w Realizacje