Feedback

Skontaktuj się z nami.

Axir Marek Galiczak
Halifax Court UNIT 14, Newark NG24 3JP
Mobile: 00447724201364

Usługi firmy Axir w Polsce wykonuje firma Agro-Test Marek Galiczak.
ul. Grzybowska 43, 00-855 Warszawa

email: biuro@axir.pl
tel: 884 886 233
Wyjślij zapytanie
Feedback
Skip to content →

Hostessy na targi Wiatr i Woda 2016

Targi Wiatr i Woda  są już za nami. Impreza przyciągająca tysiące odwiedzających z całego świata nie mogłaby odbyć się bez udziału pięknych hostess. Agencja hostess Axit zapewniła hostessy na Targi Wiatr i Woda. Zapraszamy do przeczytania relacji! 

Targi Wiatr i Woda to impreza przemysłu żeglarsko- turystycznego w Polsce. Prezentuje się na niej kilkudziesięciu wystawców z kilkunastu krajów. Ważne, aby podczas takich imprez hostessy potrafiły komunikować się nie tylko w języku polskim.

Podczas targów odbywających się w halach Centrum Targowego MT Polska odpowiadaliśmy za merytoryczne przygotowanie hostess, dopasowanie ich strojów oraz przekazanie najistotniejszych informacji na temat marki zleceniodawcy. Przeprowadziliśmy również dodatkowy casting w celu wybrania najlepszych kandydatek do pracy przy stoisku. Klientowi zależało na jak najbardziej aktywnych i pracowitych hostessach.  Nasza hostessa dbała o wygląd stoiska, przekazywała informacje o asortymencie, dbała o przygotowywanie drobnego poczęstunku dla odwiedzających, odpowiadała za przygotowywanie napoi oraz zajmowała się dbaniem o komfort gości.

Jeśli poszukują Państwo doświadczone hostessy na targi w całym kraju, zapraszamy do kontaktu!
Agencja Hostess Axir -> KONTAKT

Zapewnialiśmy już hostessy na targi w: Targi Kielce, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Expo XXI Warszawa, MT Polska, Targi w Krakowie

Hostessy na Targi Wiatr i Woda
Hostessy na targi Wiatr i Woda

W przypadku, kiedy wciąż zastanawiają się Państwo czy skorzystać z pomocy hostess, zapraszamy do lektury naszego poprzedniego artykułu: „Dlaczego warto skorzystać z hostess podczas targów”

Dlaczego warto skorzystać z hostess podczas targów

Hostessy na Targi, hostessy na targi Vape Expo, hostessy, Agencja hostess, agencja hostess Poznań, hostessy na targi Poznań, tarig Poznań, Targi Warszawa, Targi Kielce, Targi MSPO, Targi Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego

Autor: Rafał Pacholski

Jestem opiekunem klienta w Agencji Hostess Axir. Doświadczenie zdobywałem pracując jako host, supervisor oraz model. Dzięki muzycznemu wykształceniu wyszedłem poza ramy szablonowego myślenia i świetnie odnajduje się w tym, co robię.

Opublikowano w Realizacje