Feedback

Skontaktuj się z nami.

Axir Marek Galiczak
Halifax Court UNIT 14, Newark NG24 3JP
Mobile: 00447724201364

Usługi firmy Axir w Polsce wykonuje firma Agro-Test Marek Galiczak.
ul. Grzybowska 43, 00-855 Warszawa

email: biuro@axir.pl
tel: 884 886 233
Wyjślij zapytanie
Feedback
Skip to content →

Hostessy Poznań

Targi Mody Poznań są już za nami. Impreza przyciągająca tysiące odwiedzających z całego świata nie mogłaby odbyć się bez udziału pięknych hostess. Agencja hostess Axir zapewniła hostessy na targi mody. Zapraszamy do przeczytania relacji! Najpiękniejsze Hostessy Poznań! 

Targi Mody Poznań to impreza modowa w Polsce. Do Międzynarodowych Targów Poznańskich zjeżdżają się firmy z całego świata specjalizujące się w produkcji elementów garderoby.  Hostessy Poznań na Targi mody muszą dokładnie przygotować się do wykonywanego zadania. Ważne, aby podczas takich imprez hostessy potrafiły komunikować się nie tylko w języku polskim. Z pomocą przychodzą wtedy hostessy tłumaczki.

 

Podczas targów odbywających się w Międzynarodowych Targach Poznańskich w Poznaniu odpowiadaliśmy za merytoryczne przygotowanie hostess. Dodatkowo za dopasowanie ich strojów oraz przekazanie najistotniejszych informacji na temat marki zleceniodawcy. Przeprowadziliśmy również dodatkowy casting w celu wybrania najlepszych kandydatek do pracy przy stoisku: zależało nam na jak najlepszym poziomie znajomości języka hiszpańskiego. Nasza hostessa dbały o wygląd stoiska, przekazywały informacje o asortymencie oraz uczestniczyły w rozmowach handlowych klienta wykonując bieżące tłumaczenia z języka polskiego na hiszpański i odwrotnie.

Hostessy na targach to wizytówka klienta. Od ich uśmiechu, zaangażowania czy doświadczenia zależy wrażenie które stworzą a propos firmy dla której pracują. Tak jak w przypadku innych prac, cena za usługę niesie za sobą jakość dlatego większą część wyceny proponowanej przez naszą agencje stanowią pensje dla naszych pracowników.

PROWIZJA NASZEJ AGENCJI JEST NAJNIŻSZA NA RYNKU. 

Daje to Państwu gwarancję najwyższej jakości usługi. Wyznajemy zasadę, że dobrze wynagrodzony pracownik daje najlepsze rezultaty pracy a setki klientów i hostess z którymi współpracowaliśmy nie mogą się mylić.

 

Jeśli poszukują Państwo doświadczone hostessy na targi Mody w całym kraju, zapraszamy do kontaktu! Hostessy Poznań i cała Polska:
Agencja Hostess Axir -> KONTAKT  oraz na naszego facebooka: FACEBOOK

Zapewnialiśmy już hostessy na targi w: Targi Kielce, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Expo XXI Warszawa, MT Polska, Targi w Krakowie

W przypadku, kiedy wciąż zastanawiają się Państwo czy skorzystać z pomocy hostess, zapraszamy do lektury naszego poprzedniego artykułu: „Dlaczego warto skorzystać z hostess podczas targów” – Hostessy Poznań

Dlaczego warto skorzystać z hostess podczas targów

hostessy Poznań, Hostessy na Targi, hostessy na targi Vape Expo, hostessy, Agencja hostess, agencja hostess Poznań, hostessy na targi Poznań, tarig Poznań, Targi Warszawa, Targi Kielce, Targi MSPO, Targi Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego, hostessy na targi mody, hostessy na tarmi mody Poznań, hostessy Poznań

Autor: Rafał Pacholski

Jestem opiekunem klienta w Agencji Hostess Axir. Doświadczenie zdobywałem pracując jako host, supervisor oraz model. Dzięki muzycznemu wykształceniu wyszedłem poza ramy szablonowego myślenia i świetnie odnajduje się w tym, co robię.

Opublikowano w Porady