Feedback

Skontaktuj się z nami.

Axir Marek Galiczak
Halifax Court UNIT 14, Newark NG24 3JP
Mobile: 00447724201364

Usługi firmy Axir w Polsce wykonuje firma Agro-Test Marek Galiczak.
ul. Grzybowska 43, 00-855 Warszawa

email: biuro@axir.pl
tel: 884 886 233
Wyjślij zapytanie
Feedback
Skip to content →

Hostessy Targi Wnętrz Warsaw Home

Od szóstego do ósmego października trwały Targi Wnętrz Warsaw Home Hostessy Axir i podczas tej edycji pomagały w obsłudze stoisk targowych. Ogólnopolska Agencja Hostess Axir zaprasza do przeczytania relacji!

Od szóstego do ósmego października trwały Targi Wnętrz Warsaw Home Hostessy Axir i podczas tej edycji pomagały w obsłudze stoisk targowych. Druga edycja imprezy odbyła się w centrum Targowo- Wystawienniczym Ptak w Nadarzynie koło Warszawy. Tak jak w poprzednim roku, nasze hostessy wspierały stoiska targowe swoją pomocą.

Warsaw Home Hostessy
Warsaw Home Hostessy

Zadaniem hostess była obsługa stoisk targowych przez przygotowywanie poczęstunków, serwowanie herbat oraz witanie gości. Standardowo rozdawały katalogi, ulotki oraz udzielały podstawowych informacji o ofercie produktowej klientów.

Hostessy na targach to wizytówka klienta. Od ich uśmiechu, zaangażowania czy doświadczenia zależy wrażenie które stworzą a propos firmy dla której pracują. Tak jak w przypadku innych prac, cena za usługę niesie za sobą jakość dlatego większą część wyceny proponowanej przez naszą agencje stanowią pensje dla naszych pracowników.

PROWIZJA NASZEJ AGENCJI JEST NAJNIŻSZA NA RYNKU. 

Daje to Państwu gwarancję najwyższej jakości usługi. Wyznajemy zasadę, że dobrze wynagrodzony pracownik daje najlepsze rezultaty pracy a setki klientów i hostess z którymi współpracowaliśmy nie mogą się mylić.

Jeśli zastanawiają się Państwo, czy hostessy bądź hości na targach są potrzebni, zachęcamy do przeczytania naszego poprzedniego artykułu:

Dlaczego warto skorzystać z hostess podczas targów

 

Jeśli poszukują Państwo hostess lub hostów zapraszamy do kontaktu! KONTAKT oraz na naszego facebooka: FACEBOOK
Rafał Pacholski- account Manager Agencji Hostess Axir

T. 884 886 233

@ rafalpacholski@axir.pl

 

Hostessy na targi, hostessy, hości, agencja hostess, Warsaw Home Hostessy, Targi Wnętrz Warsaw Home Hostessy, Agencja hostess Warszawa, hostessy Warszawa, Hości Warszawa, hostessa na targi, najlepsza agencja hostess, hostessy targi Nadarzyn

 

 

Autor: Rafał Pacholski

Jestem opiekunem klienta w Agencji Hostess Axir. Doświadczenie zdobywałem pracując jako host, supervisor oraz model. Dzięki muzycznemu wykształceniu wyszedłem poza ramy szablonowego myślenia i świetnie odnajduje się w tym, co robię.

Opublikowano w Porady