Feedback

Skontaktuj się z nami.

Axir Marek Galiczak
Halifax Court UNIT 14, Newark NG24 3JP
Mobile: 00447724201364

Usługi firmy Axir w Polsce wykonuje firma Agro-Test Marek Galiczak.
ul. Grzybowska 43, 00-855 Warszawa

email: biuro@axir.pl
tel: 884 886 233
Wyjślij zapytanie
Feedback

O nas

Agencja Axir to jakość, doświadczenie, rzetelność i gwarancja sukcesu!

Od 2014 roku agencja hostess i hostów Axir wprowadza nowe spojrzenie na obsługę akcji marketingowych, targów i eventów.

Poznaj nas lepiej

Profesjonalizm połączony z urodą i doświadczeniem naszej załogi sprawi, że Państwa stoisko na branżowych targach będzie tętniło życiem a akcja promocyjna zbuduje pozytywne wrażenie w świadomości potencjalnych klientów.

Na sukces naszej agencji pracują tysiące osób figurujące w naszej bazie danych, wśród nich są hostessy, hości, modelki, modele, promotorzy, hostessy tłumaczki oraz konferansjerzy. Dzięki wnikliwym castingom stworzyliśmy zespół osób będących w stanie obsłużyć wydarzenia na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Posiadamy hostów i hostessy do wynajęcia w takich lokalizacjach, jak Warszawa, Łódź, Kraków, Poznań, Gdańsk, Sopot, Szczecin, Katowice, Lublin i wielu innych miastach i miejscowościach.

Nasze usługi

01

Hostessy
i Hości

Hości i hostessy do wynajęcia w agencji Axir to pełne profesjonalizmu i pasji osoby pomagające w obsłudze eventów, stoisk firmowych czy targów. Hostessy i hości działają w miastach takich jak Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Katowice i wielu innych większych i mniejszych miejscowościach. Żadna akcja marketingowo- promocyjna nie może obyć się bez pełnych wdzięku hostess i pełnych elegancji hostów. Pomagamy w obsłudze szatni, punktów rejestracji czy recepcjach.

02

Modele
i Modelki

Modelki i modele w agencji Axir to klucz do sukcesu Państwa kampanii reklamowych. Szerokie spektrum twarzy które posiadamy w naszej bazie min. Modelki o egzotycznej urodzie, modeli sportowych czy modelki bielizny sprawi, że bilbordy w Warszawie, Poznaniu i innych dużych miastach w Polsce zapadną w pamięci klientów na bardzo długo!

03

Fotomodelki
i fotomodele

Fotomodelki i Fotomodele z agencji Axir działający m in. w Warszawie, Poznaniu, Katowicach czy Łodzi sprawią że sesja modowa, high fashion oraz sesje artystyczne będą dziełami sztuki w wielu magazynach.

04

Promotorzy
i Promotorki

Dystrybucja materiałów reklamowych jest bardzo ważnym elementem podczas akcji promocyjnych oraz targów. Uśmiechnięte promotorki i przystojni promotorzy agencji Axir w nienachlany lecz skuteczny sposób rozdadzą ulotki i materiały prasowe. Oferujemy roznoszenie ulotek na imprezach w dowolnej lokalizacji.

05

Animatorzy
i animatorki

Niekonwencjonalne sposoby przeprowadzania akcji promocyjnych wymagają komunikatywnych i pomysłowych animatorów oraz animatorek! Program animacji dostosowywany jest min. do wieku uczestników czy charakteru imprezy. Działamy na terenie całej Polski, a nawet poza granicami kraju.

06

Prezenterzy
i konferasjerzy

Profesjonalne prowadzenie gali to klucz do jej sukcesu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przeprowadziliśmy rekrutację wśród najlepszych konferansjerów i prezenterów w Polsce dzięki czemu stworzyliśmy profesjonalny team konferansjerski. Prowadząc eventy oraz gale zdobywali doświadczenie dzięki któremu każda sytuacja kryzysowa zostaje rozwiązana zanim się pojawi!

Zaufali nam

Jesteśmy niezwykle dumni z naszej pracy, ale jeszcze bardziej cieszymy się z sukcesów naszych klientów.

Hości i Modele

MEN

Zobacz naszą bazę hostów i modeli

Przejdź
Hostessy i Modelki

WOMEN

Zobacz naszą bazę hostess i modelek

Przejdź

Wyróżnij się i aplikuj do nas!

Jeśli chcesz pracować z nami jako hostessa, host, modelka czy model wypełnij i wyślij formularz zgłoszeniowy. Dołącz kilka Swoich portretów i zdjęcie sylwetki.