Feedback

Skontaktuj się z nami.

Axir Marek Galiczak
Halifax Court UNIT 14, Newark NG24 3JP
Mobile: 00447724201364

Usługi firmy Axir w Polsce wykonuje firma Agro-Test Marek Galiczak.
ul. Grzybowska 43, 00-855 Warszawa

email: biuro@axir.pl
tel: 884 886 233
Wyjślij zapytanie
Feedback
Skip to content →

Hostessy Targi Wiatr i Woda

Od 28 lutego do 3 marca  w Warszawie odbyły się Wiatr i Woda. Nasze hostessy  również wzięły w nich udział wykonując pracę dla klienta branży motorowodnej.  Poszukują Państwo Hostessy Targi Wiatr i Woda? Zapraszamy!

Hostessy Targi Wiatr i Woda to jedna z najbardziej prestiżowych wystaw dotyczących przemysłu obronnego. Jej ogólnoeuropejski zasięg zobowiązuje do osiągnięcia najwyższej jakości obsługi stoisk targowych. Najlepsze hostessy targi wiatr i woda tylko w Agencji hostess Axir!

Nasze hostessy na targach odpowiadały za utrzymanie porządku na stoisku, wykonywały drobne prace porządkowe oraz serwisowe, wspierały team oraz brały udział w kolportażu materiałów reklamowych. Dodatkowo udzielały niezbędnych informacji osobą, które odwiedzały naszego klienta.

 

Jeśli wciąż zastanawiają się Państwo, czy hostessy targi wiatr i woda to dobra inwestycja, zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem „Dlaczego warto skorzystać z hostess podczas targów”:

Hostessy na targach to wizytówka klienta. Od ich uśmiechu, zaangażowania czy doświadczenia zależy wrażenie które stworzą a propos firmy dla której pracują. Tak jak w przypadku innych prac, cena za usługę niesie za sobą jakość dlatego większą część wyceny proponowanej przez naszą agencje stanowią pensje dla naszych pracowników.

PROWIZJA NASZEJ AGENCJI JEST NAJNIŻSZA NA RYNKU. 

Daje to Państwu gwarancję najwyższej jakości usługi. Wyznajemy zasadę, że dobrze wynagrodzony pracownik daje najlepsze rezultaty pracy a setki klientów i hostess z którymi współpracowaliśmy nie mogą się mylić.

Jeśli zastanawiają się Państwo, czy hostessy bądź hości na targach są potrzebni, zachęcamy do przeczytania naszego poprzedniego artykułu:

Dlaczego warto skorzystać z hostess podczas targów

KONTAKT oraz na naszego facebooka: FACEBOOK

Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnej Agencja hostess Warszawa zapraszamy do kontaktu!

Ogólnopolska Agencja Hostess Axir również w Warszawie posiada swój oddział!

KONTAKT

Rafał Pacholski

Account Manager Agencja Hostess Warszawa Axir

T. 884 886 233

M. rafalpacholski@axir.pl

agencja hostess, agencja hostess warszawa, agencja hostess w warszawie, Hostessy na targi, hostessy warszawa, hostessy na targi wiatr i woda, hostessy targi wiatr i woda, Targi wiatr i woda, Hostessy Międzynarodowy Salon Przemysłu obronnego,  hostessy na targi mspo,

Autor: Rafał Pacholski

Jestem opiekunem klienta w Agencji Hostess Axir. Doświadczenie zdobywałem pracując jako host, supervisor oraz model. Dzięki muzycznemu wykształceniu wyszedłem poza ramy szablonowego myślenia i świetnie odnajduje się w tym, co robię.

Opublikowano w Porady