Feedback

Skontaktuj się z nami.

Axir Marek Galiczak
Halifax Court UNIT 14, Newark NG24 3JP
Mobile: 00447724201364

Usługi firmy Axir w Polsce wykonuje firma Agro-Test Marek Galiczak.
ul. Grzybowska 43, 00-855 Warszawa

email: biuro@axir.pl
tel: 884 886 233
Wyjślij zapytanie
Feedback
Skip to content →

Hostessy Targi

Hostessy Targi Warszawa | Hostessy Targi Katowice | Hostessy Targi Poznań

Hostessy i Hości

Hości i hostessy do wynajęcia w agencji Axir to pełne profesjonalizmu i pasji osoby pomagające w obsłudze eventów, stoisk firmowych czy targów. Hostessy i hości działają w miastach takich jak Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Katowice i wielu innych większych i mniejszych miejscowościach. Żadna akcja marketingowo- promocyjna nie może obyć się bez pełnych wdzięku hostess i pełnych elegancji hostów. Pomagamy w obsłudze szatni, punktów rejestracji czy recepcjach.

Targi branżowe to wydarzenie, któremu energię poświęca cała firma. Te największe w Polsce to Międzynarodowe Targi Poznańskie, Targi Hala Stulecia we Wrocławiu, Warsaw Expo Centrum Konferencyjne, Targi Kielce oraz Międzynarodowe Targi Łódzkie. Czas przeznaczony na organizacje stanowiska, materiałów reklamowych czy poczęstunku może okazać się zmarnowany jeśli nie wywołamy u odwiedzających pozytywnego pierwszego wrażenia. A jak wiemy- mamy tylko jedną szansę.

Z pomocą przychodzą hostessy na targach. Któż mógłby się oprzeć  pełnej energii hostessie, która  z uśmiechem na twarzy zachęca do odwiedzenia naszego stanowiska? My nie mielibyśmy serca odmówić przyjęcia katalogu wręczanego w uprzejmy sposób. Dodatkowo rozdawanie ulotek przez hostess podczas targów sprawia, że zasięg stoiska zwiększa się kilkukrotnie. Dzięki temu, goście z drugiego końca wystawy mają szansę zainteresować się naszym standem.

Ciekawym zjawiskiem jest używanie hostów- maskotek. Zakładając na hosta lub hostessę przebranie możemy być pewni, że zwrócą na siebie uwagę. Z doświadczenia wiem, że nawet Ci odwiedzający najbardziej odporni na ulotki przyjmą je, gdy wręcza je „Pan Niedźwiadek”. Pomijam oczywiście setki wykonanych wspólnie zdjęć na których widnieć będzie logo firmy.

Warto zwrócić uwagę, że na tle innych wystawców stoisko z hostessami wygląda niezwykle profesjonalnie. Świadczy o dbaniu o komfort klienta, innowacyjności w firmie (hostessy to jeden z rodzajów nowoczesnego marketingu), kompleksowej obsłudze i co najważniejsze- o poważnym traktowaniu swojego biznesu.

Jeśli poszukują Państwo doświadczone hostessy na targi w całym kraju, zapraszamy do kontaktu!
Agencja Hostess Axir -> KONTAKT

Zapewnialiśmy już hostessy na targi w: Targi Kielce, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Expo XXI Warszawa, MT Polska, Targi w Krakowie

W przypadku, kiedy wciąż zastanawiają się Państwo czy skorzystać z pomocy hostess, zapraszamy do lektury naszego poprzedniego artykułu: „Dlaczego warto skorzystać z hostess podczas targów”

Dlaczego warto skorzystać z hostess podczas targów

Hostessy Targi Warszawa, Hostessy Targi Wrocław, Hostessy Targi Poznań, Hostessy Targi Gdynia, Hostessy Targi Katowice, hostessy na targi Vape Expo, hostessy, Agencja hostess, agencja hostess Poznań, hostessy na targi Poznań, tarig Poznań, Targi Warszawa, Targi Kielce, Targi MSPO, Targi Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego

Autor: Rafał Pacholski

Jestem opiekunem klienta w Agencji Hostess Axir. Doświadczenie zdobywałem pracując jako host, supervisor oraz model. Dzięki muzycznemu wykształceniu wyszedłem poza ramy szablonowego myślenia i świetnie odnajduje się w tym, co robię.

Opublikowano w Realizacje