Feedback

Skontaktuj się z nami.

Axir Marek Galiczak
Halifax Court UNIT 14, Newark NG24 3JP
Mobile: 00447724201364

Usługi firmy Axir w Polsce wykonuje firma Agro-Test Marek Galiczak.
ul. Grzybowska 43, 00-855 Warszawa

email: biuro@axir.pl
tel: 884 886 233
Wyjślij zapytanie
Feedback
Skip to content →

Hostessy Wrocław | Agencja Hostess Wrocław

Hostessy Wrocław. W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność współpracować przy konferencjach ekonomicznych na terenie całego kraju. Jednym z miast biorących udział w akcji jest Wrocław.

Hostessy Wrocław. W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność współpracować przy konferencjach ekonomicznych na terenie całego kraju. Jednym z miast biorących udział w akcji jest Wrocław.  Hostessa odpowiedzialna była za rejestracje gości, wskazywanie miejsc, sprawdzanie listy obecności oraz wręczanie gift packów. Z pozoru proste zadanie wymagało zaangażowania, uśmiechu oraz doświadczenia.

Hostessy, których zadaniem jest obsługa recepcji podczas wydarzeń to osoby dbające przede wszystkim o zrobienie jak najlepszego pierwszego wrażenia odwiedzających gości. To one kierują gości do odpowiednich sektorów, udzielają informacji o szatni czy też wskazują drogę do toalety. Dlatego ważnym jest, aby na pierwszym miejscu stawiać doświadczone hostessy oraz agencje hostess z wieloletnim doświadczeniem.

Nasza agencja hostess przeprowadza akcje na terenie całego kraju. Dzięki zrekrutowanym  hostessom w większości polskich miast niwelujemy dodatkowe koszta takie jak koszt dojazdu czy zakwaterowania.

Najlepsza agencja hostess to agencja hostess, która jest zawsze dwa kroki przed klientem wyprzedzając jego potrzeby. Taką właśnie jest agencja Hostess Axir.

PROWIZJA NASZEJ AGENCJI JEST NAJNIŻSZA NA RYNKU. 

Daje to Państwu gwarancję najwyższej jakości usługi. Wyznajemy zasadę, że dobrze wynagrodzony pracownik daje najlepsze rezultaty pracy a setki klientów i hostess z którymi współpracowaliśmy nie mogą się mylić.

Jeśli zastanawiają się Państwo, czy  host na akcji promocyjnej bądź hości są potrzebni, zachęcamy do przeczytania naszego poprzedniego artykułu:

Dlaczego warto skorzystać z hostess podczas targów

Jeśli poszukują Państwo hostess lub hostów zapraszamy do kontaktu! KONTAKT oraz na naszego facebooka: FACEBOOK
Rafał Pacholski- account Manager Agencji Hostess Wrocław Axir

T. 884 886 233

@ rafalpacholski@axir.pl

agencja hostess, ogólnopolska agencja hostess, hostessy wrocław, hostessa Wrocław hostessy, hostessa, agencja hostess Wrocław, agencja hostess  Wrocław, hostessy na konferencje Wrocław

Autor: Rafał Pacholski

Jestem opiekunem klienta w Agencji Hostess Axir. Doświadczenie zdobywałem pracując jako host, supervisor oraz model. Dzięki muzycznemu wykształceniu wyszedłem poza ramy szablonowego myślenia i świetnie odnajduje się w tym, co robię.

Opublikowano w Realizacje